GRAND ORTHO

historia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku ortodontycznego, w 2010 roku stworzyliśmy firmę GRAND ORTHO. Od początku działalności dopasowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb. Pierwszą marką, której byliśmy wyłącznym dystrybutorem była firma OPAL ORTHODONTICS.

Obecnie działamy w pięciu krajach: Polska, Ukraina, Czechy, Słowacja i Litwa, a w naszej ofercie znajdą Państwo materiały ortodontyczne takich producentów jak: FORESTADENT, ORTHO ARCH, GNI ORTHO, LANCER ORTHODONTICS oraz G&H ORTHODONTICS. Aby nasza oferta była bardziej kompleksowa i spełniała oczekiwania klientów jesteśmy także dystrybutorem dwóch systemów niewidocznych nakładek–FAS ALIGNERS oraz ORTHERO. FAS to przed wszystkim doskonała diagnostyka i planowanie leczenia alignerowego przez zespół ortodontów. 

Nie pozostajemy w tyle za rozwojem technologii i dostarczamy rozwiązania cyfrowe oraz 3D dla nowoczesnych gabinetów ortodontycznych i stomatologicznych jaki również laboratoriów i pracowni techników dentystycznych. W naszym portfolio znajdują się min. Drukarki cyfrowe 3D firm UNIZ i SIMPLEX – RENFERT, produkty GRAPHY, a także najmniejszy i najlżejszy obecnie dostępny na rynku skaner wewnątrzustny PANDA SMART.

Nasze profesjonalne oprogramowanie komputerowe dedykowane klinikom i gabinetom ortodontycznym ATOL, służące do elektronicznej dokumentacji medycznej, diagnozowania pacjentów i zarządzania gabinetem, z powodzeniem jest użytkowane w kilku krajach. Organizujemy konferencje i kursy z wybitnymi specjalistami zarówno z Polski, jak i ze świata. 

Przy tworzeniu produktów firmy Forestadent pracowało i nadal współpracuje wielu wybitnych specjalistów i doświadczonych ortodontów min. Richard P. McLaughlin, John C. Bennett, Domingo Martin, Alberto Canabez, Ravindra Nanda, Björn Ludwig, Giorgio Iodice, Vittorio Cacciafesta i inni. 

Stale wspieramy Polskie Towarzystwo Ortodontyczne jak również społeczności ortodontyczne w Ukrainie, Czechach, Słowacji i Litwie, poprzez sponsoring i udział w najważniejszych wydarzeniach lokalnych i ogólnokrajowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszego zespołu koncentrujemy się nie tylko na sprzedaży najwyższej jakości produktów i rozwiązań, ale przede wszystkim na jak najlepszej relacji z klientami oraz zapewnieniu najwyższego poziomu serwisu.„Najwyższa jakość dla profesjonalistów” to niezmiennie nasze motto…

Śledź Grand Ortho na Instagram

Adres

Bruszewska 28

03-046 Warszawa

Social media