Regionalni Koordynatorzy Sprzedaży:

Michał Warzyński – województwa: mazowieckie północ, podlaskie i warmińsko-mazurskie 
tel.: +48 698 918 989; e-mail: michal.warzynski@grandortho.pl

 

Mariola Brzozowska – województwa: mazowieckie południe, łódzkie, świętokrzyskie 
tel.: +48 781 559 552; e-mail: mariola.brzozowska@grandortho.pl

 

Ewelina Gałkowska – województwo lubelskie i miasto Warszawa
tel.: +48 726 885 880; e-mail: ewelina.galkowska@grandortho.pl

 

Paulina Kocoń – województwo pomorskie 
tel.: +48 660 759 887; e-mail: paulina.kocon@grandortho.pl

 

Wojciech Gałusza – województwa: dolnośląskie i opolskie 
tel.: +48 882 084 799; e-mail: wojciech.galusza@grandortho.pl

Piotr Hawrasz – województwa: zachodniopomorskie i lubuskie
tel.: +48 781 559 550; e-mail: piotr.hawrasz@grandortho.pl
 

Anna Szerszeniewicz – województwa:  wielkopolskie i kujawsko-pomorskie
tel.: +48 692 436 970; e-mail: anna.szerszeniewicz@grandortho.pl

 

Natalia Kluz – województwa: małopolskie i podkarpackie
tel.: +48 722 115 119; e-mail: natalia.kluz@grandortho.pl
 

Krzysztof Petri– województwo: śląskie
tel.: +48 663 556 555; e-mail: krzysztof.petri@grandortho.pl

 

Systemy alignerowe: FAS i Orthero - wsparcie techniczne:

Wojciech Niedroszlański​ 

tel.: +48 539 957 348; e-mail: orthero.support@grandortho.pl , fas.support@grandortho.pl

 

Panda Smart wsparcie techniczne:

Michał Polak​ 

tel.: +48 606 643 029; e-mail: michal.polak@grandortho.pl

 

Biuro Obsługi Klienta:

Natalia Krawiec – Lider Zespołu Sprzedaży i współpracy z laboratoriami ortodontycznymi – cała Polska
tel.: +48 608 492 359; e-mail: natalia.krawiec@grandortho.pl

 

Grand Ortho Centrum Edukacji- kursy ortodontyczne:

Małgorzata Wieczorek – Koordynator ds. kursów i eventów
tel.: +48 694 537 991; e-mail: malgorzata.wieczorek@grandortho.pl