Dyrektor Sprzedaży:

Rafał Fortuna – Dyrektor Sprzedaży - cała Polska
tel.: +48 660 539 431; mail: rafal.fortuna@grandortho.pl

 

Regionalni Koordynatorzy Sprzedaży:

Małgorzata Wardzała – województwa: lubelskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie 
tel.: +48 660 759 887; mail: malgorzata.wardzala@grandortho.pl
 
Arkadiusz Biesiacki – województwa: kujawsko-pomorskie i łódzkie
tel.: +48 692 436 970; mail: arkadiusz.biesiacki@grandortho.pl
 
Arkadiusz Siewierski – województwa: pomorskie i warmińsko-mazurskie
tel.: +48 539 957 348; mail: arkadiusz.siewierski@grandortho.pl
 
Piotr Kubicki – województwa: mazowieckie i podlaskie
tel.: +48 698 918 989; mail: piotr.kubicki@grandortho.pl
 
Marcin Włodarczyk – województwa: lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie
tel.: +48 532 160 949; mail: marcin.wlodarczyk@grandortho.pl

Dawid Neminarz - województwa: dolnośląskie, opolskie i śląskie
tel.: +48 882 084 799; mail: dawid.neminarz@grandortho.pl

 

Biuro Obsługi Klienta:

Katarzyna Brzeszkiewicz – Specjalista ds. sprzedaży – wsparcie dla województw: dolnośląskiego, lubelskiego, lubuskiego, małopolskiego, opolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego
tel.: +48 608 492 359; mail: katarzyna.brzeszkiewicz@grandortho.pl
 
Iwona Grzeszczyk – Specjalista ds. sprzedaży – wsparcie dla województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego
tel.: +48 694 537 991; mail: iwona.grzeszczyk@grandortho.pl