GRAND ORTHO

kariera

Jesteśmy jednym z liderów rynku ortodontycznego w Polsce, Ukrainie, Czechach, Słowacji i Litwie. Współpracujemy z najwybitniejszymi specjalistami z całego świata. Dotychczasowy rozwój i sukcesy firmy to dzieło naszego zespołu. Wśród naszych pracowników i kandydatów do pracy zawsze poszukujemy potencjału dającego przewagę konkurencyjną i szanse na rozwój firmy. Cenimy sobie kreatywność, otwartą komunikację, a naszym pracownikom oferujemy wysokie standardy i wspierające warunki pracy. Poszukujemy twórczych i zaangażowanych pracowników, bez względu na płeć, wiek i doświadczenie.

Aktualnie poszukujemy

Przedstawiciel handlowy

Jesteśmy jednym z liderów rynku stomatologicznego w Polsce. W związku ze stałym rozwojem firmy związanym z poszerzeniem naszego portfolio, poszukujemy na terenie całej Polski osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – stomatologia/ortodoncja

Region: Polska

Opis stanowiska:

Promowanie i sprzedaż produktów do stomatologów, ortodontów i chirurgów;
Realizowanie zadań i celów sprzedażowych i marketingowych
Organizowanie kursów, szkoleń dla lekarzy
Budowanie relacji z klientami firmy

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego – doświadczenie w branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem
Wysoka orientacja na realizację celów;
Łatwość w przyswajaniu wiedzy oraz adaptowaniu do nowych warunków
Zaangażowanie, kreatywność oraz umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;
Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji
Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

Samodzielną pracę w firmie o wysokich standardach pracy;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Narzędzia pracy wspierające realizacje celów;
Możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@grandortho.pl
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje. Nadsyłanych dokumentów nie zwracamy.

Technik dentystyczny

Poszukujemy dyplomowanego technika dentystycznego z doświadczeniem w wykonywaniu aparatów ortodontycznych.

Oferujemy pracę w stałych godzinach, stałe wynagrodzenie i premię.

Miejsce pracy: Warszawa ul. Bruszewska

Śledź Grand Ortho na Instagram

Adres

Bruszewska 28

03-046 Warszawa

Social media

0
    0
    Twój Koszyk
    Twój Koszyk jest pusty